Šio projekto tikslas – surinkti senąsias, tiksliau, XX a. Ariogalos nuotraukas ir sukurti mūsų miestelio ir apylinkių gyventojų nuotraukų duomenų banką, į kurį įsijungtų visi bendruomenės nariai, kad visi galėtų matyti Ariogalos istoriją nuotraukose ir kiekvienas su malonumu prisimintų tuos gerus laikus, kai mes buvome vaikai ar jaunuoliai. Nuotraukose įamžinta Ariogala atgaivintų mūsų prisiminimus.
Laukiame visų, kurie prisijungs prie šio visiems svarbaus darbo. Kurkime savo istoriją. Tai nėra sudėtinga. Mes laukiame Jūsų nuotraukų. Kurkime Ariogalos istoriją kartu.
Su pagarba – tinklalapio kūrėjai Darius Žvirblis ir Rokas Petrošius
Ačiū, vaikinai. Jei dar būtų konkretesni komentarai:metai, vieta, įvykiai - būtų nuostabu.
Kai kada pavyksta nustatyti tik apytikrę datą. Būna, kad žmogus duoda nuotrauką, o kai paklausi kas ir kada tik pečiais patraukia. Kitais atvejais būna labai konkreti data ir įvykis.Šiaip tai paspaudus ant nuotraukos pavadinimo ir pasirodo aprašas.
Ši mokykla buvo prieš antrajį pasaulinį karą kurdabar yra parkas netoli vaistinės, einant į. padubysi.Šį dvarą buvo išsinuomojes Ariogalos viršaitisJoselis . Živas 1864 m .Šio dvaro malūnas stovėjo kur po karo 1941 karo gyveno Antanas Šukauskas
Ši mokykla buvo prieš antrajį pasaulinį karą kurdabar yra parkas netoli vaistinės, einant į. padubysi.Šį dvarą buvo išsinuomojes Ariogalos viršaitisJoselis . Živas 1864 m .Šio dvaro malūnas stovėjo kur po karo 1941 gyveno Antanas Šukauskas
Labai saunus darbas:)
Graži iniciatyva. Sėkmės ją tęsiant! Ypač malonu, kad istoriją apie savo miestelį skleidžiate ne tik internetu, bet ir mielai pasakojate sutiktiems nepažįstamiems žmonėms. Šiandien prie šaltinio netikėtai išgirdome pasakojimą apie senąjį ir naująjį tiltus. Ačiū už geranoriškumą :).
Labai sudomino Jūsų projektas, džiaugiamės jo rezultatais. Linkime neapsiriboti XX amžiaus nuotraukomis ir pratęsti šią gražią ir naudingą projekto veiklą, viešinant ir naujųjų laikų nuotraukas, taip išsaugant ir nuolat kintančią, praeitimi tampančią šiandieną. Beje, ar kaupiate analoginių nuotraukų archyvą, ar tik suskaitmenintų? Kaip saugote? Lietuvos centrinio valstybės archyvo darbuotojai (Apie projektą sužinoję iš vakar dienos Jūsų pasakojimo prie šaltinio).
Sveiki, nuotraukas kaupiu ir elektronine ir skaitmenine forma. Deja su analoginėmis sunkiau. Žmonės nelabai nori išsiskirti su savo turtu, tačiau nuskenavimui paskolina mielai. Dėl tos priežasties skaitmeninis archyvas gerokai didesnis.
sveiki, visas projektas bent jau man yra superinis. Taip ir toliau chebra. Padėsiu finansiskai jei reikes..Tiesa noreciau paklausti, gal kas turi informacijos , apie 2 pasaulinio karo zuvusius vokiecius,(ju kapus) Ne tik Ariogaloje, bet ir visoje Lietuvoje.Laukiu informacijos.
Vienas vokiečių kapines neseniai atradome Mikalavos k. Ariogalos sen., tikslios GPS koordinatės: 55.278711, 23.380126 (WGS)
Labai įdomu. Net nesitikėjau, kad šitoje vietoje gali būti kapinės. Ačiū už informaciją.
Saunuolis Dariau,Sekmes jums,labai idomu viskas
Sveiki Uzsispyrusiai ieškojau kirchės[vokiškos bažnyčios] stovejusios ant Dubysos kalno pakeliui į Kvanto malūno pusę,ir vietinių bolševikėlių susprogdintos apie 1951m plano ar nuotrakos bet niekur nieko near.Reiketų tai atgaivinti .Juk tai musų krašto ir istorijos neatskiriama dalis.Pagarbiai .Br Ramanauskas
Šaunu Ačiū už tai ką jūs darote. Manau, kad tų nuotraukų galėtų būti žymiai daugiau jei žmones aktyviau pasijungtu ir kiekvienas peržvelgtų savo ir savo tėvų albumus. Sėkmes jums ir Ariogalai
Ši mokykla buvo prieš antrajį pasaulinį karą, kur dabar yra parkas netoli vaistinės einant į. padubysi .Dvarą buvo išsinuomojes Ariogalos viršaitisJoselis . Živas 1864 m. Dvaro malūnas stovėjo, kur po karo 1941 gyveno Antanas Šukauskas .
Čia yra du įdomūs straipsniai apie Žemaičių plento projektą Ariogalos rajone: http://tarpukaris.autc.lt/lt/paieska/bibliografija/4808/zemaiciu-plento-statyba http://tarpukaris.autc.lt/lt/paieska/bibliografija/3195/kaip-eina-zemaiciu-plento-statyba
Puikus projektas. Ačiū už gražias akimirkas.